• Slávnostné ukončenie

•         Srdečne vás pozývame na slávnostné ukončenie školského roka 2023/2024, ktoré sa uskutoční dňa 28. júna 2024 o 8:00 na školskom dvore našej základnej školy Júlie Bilčíkovej v Budkovciach. Tento deň je výnimočný nielen pre našich žiakov, ktorí si zaslúžia poďakovanie za ich celoročné úsilie, ale aj pre rodičov a učiteľov, ktorí ich počas tohto obdobia podporovali a viedli. Pripomenieme si aj naších deviatakov, ktorí strávili nezabudniteľné chvíle na našej škole.

• Prihláška na stravovanie

k príprave žiadosti na dotáciu na stravu v novom školskom roku t.j. od septembra 2024 je potrebné, aby ste ešte teraz vyplnili prihlášku na stravovanie v šk.roku 2024/2025 v prípade Vášho záujmu o stravovanie žiaka v školskej jedálni. Prihlášku nájdete na našej webovej stránke pod týmto článkom, kde po kliknutí sa Vám stiahne jednotlivá žiadosť alebo, ju nájdete na lište pod názvom elektronická prihláška  a tam je tiež podkapitola prihláška na stravovanie. Vyplnenú a podpísanú  doručte do školy najneskôr 27.6.2024.