• Jesenné prázdniny

• Jesenné prázdniny sa v školskom roku 2020/2021 uskutočnia vo všetkých školách v termínoch 30. októbra a 2., 6. a 9. novembra 2020.

• OZNAM

• Od pondelka, t.j.26.10.2020, sa žiaci  5. až 9. ročníka vyučujú dištančne- úlohy im budú zadávané cez edupage a hodiny budú prebiehať online- cez aplikáciu TEAMS.

• Schránka dôvery

• Od 15. 10. 2020 funguje aj v našej škole

Schránka dôvery - bútľavá vŕba, ktorej sa môžeš zdôveriť s čímkoľvek.

Kde ju nájdeš?

V pavilóne Júlie Bilčíkovej vpravo na stene, pri schodoch.

Načo slúži?

Schránka dôvery je tu PRE TEBA, keď potrebuješ pomôcť, zdôveriť sa so všetkým, čo Ťa trápi a teší, čo Ti na škole vadí a čo by si chcel zmeniť, ak máš nejaký nápad na zmenu alebo len chceš upozorniť na nejaký problém.

Odkazy číta školská psychologička a výchovná poradkyňa. Ak sú adresované ďalším osobám, doručia im ich.

Schránka dôvery komunikuje so žiakmi, vyberá sa každý týždeň vo štvrtok a rieši všetky slušné odkazy!

Schránka dôvery sa riadi týmito pravidlami:

1. Svoje nápady, výzvy, pripomienky, kritiku či pochvalu, sťažnosť, problém, čokoľvek čo ťa trápi, napíš na papier, ošetri veľkou dávkou slušnosti a vhoď do schránky.

2. Odkaz môže byť podpísaný, ale aj anonymný. Nezabúdaj, že riešiť sa budú len slušné odkazy.

3. Pre jednoduchšie riešenie a doručenie odpovede uveď prosím okrem mena aj svoju triedu, alebo emailovú adresu, kde ti odpoveď zašleme. Do anonymných odkazov napíš prosím znak alebo heslo, o ktorom vieš len Ty.

4. Do odkazu tiež napíš, komu je určený (ak si žiadaš konkrétnu odpoveď od riaditeľky školy, od zástupcov, od jednotlivých vyučujúcich alebo od výchovného poradcu, nezabudni to tam napísať).

5. Odpovede budú doručené tým, ktorí sa podpísali osobne alebo na email (ak ho uvedú) a všeobecné odpovede budú zverejnené na internetovej stránke školy (v sekcii Schránka dôvery). Záležitosti zasahujúce do intímností sa samozrejme zverejňovať nebudú, nakoľko by to bolo neetické a zasahujúce do súkromia jednotlivca. Budú riešené diskrétne a to, čo je v listoch sa nikto iný nedozvie!

Ďakujeme za prejavenú dôveru, pokúsime sa ju nesklamať a už sa tešíme na Vaše odkazy.

• Oznam o zmene podmienok v ŠKD

• Oznamujeme všetkým rodičom, ktorých deti navštevujú školský klub detí, že od utorka 13.10.2020 obmedzujeme počet detí v tomto zariadení. Školský klub detí bude prístupný len pre deti zamestnaných  rodičov (ak sú obidvaja zamestnaní).

Uvedené opatrenia prijímame na základe sprísnených opatrení MŠVVaŠ SR.